trueدرباره ما – آذر سام سی ان سی

درباره ما

در سال1384 با آغاز تحقیقات در زمینه اتوماسیون صنعتی و رباتیک پا به این عرصه نهادیم.
در سال 1387 با عرضه اولین نمونه سی ان سی پانچ دو سندان متحرک به همراه نرم افزار کنترلی انحصاری امکان کنترل با کامپیوتر و یا اینترنال با پروتکل ارتباطی منحصر به فرد که به همراه این نرم افزار یه برد هوشمند با سه هسته پردازشگر Driver , Main , Monitoring به اولین تولید سی ان سی تحقیقاتی و ورود به بعد صنعتی و ثبت اختراع نایل شدیم.
در سال 1388 در زمینه ساخت ماشین آلات سی ان سی چوب و منبت و فلیم کات و پلاسما
فعالیت خود را گسترش دادیم, و با توجه به نبود کنترل مناسب برای ماشین آلات هدف اقدام به طراحی و ساخت کنترلر نمودیم. با توجه به گسترش ماشین آلات سی ان سی در زمینه چوب و ام دی اف برای بروز سازی و تنوع این ماشین آلات تلاش نمودیم, از جمله طراحی و ساخت ماشین آلات 5 محور با مشارکت برخی از همکاران جزء اولین افراد در ایران بودیم.
از جمله خدمات در زمینه سی ان سی به خصوص زمینه چوب و منبت تلاش برای ارایه نرم افزار جی کد گیری مناسب برای 4 محور به بالا بود که با بررسی نرم افزار های بسیار من جمله SurfeCAM,AlphaCAM,MasterCAM,Powermill و … که نهایتا پاورمیل به دلیل ساختار جمع و جور و جا افتاده بودن در ایران و نیز دارا بودن استراتژی های بسیار انتخاب گردید. که متناسب با نیاز آموزش برای قشر تازه ورود منبت به عرصه سی ان سی اولین نسخه از نرم افزار فارسی و انگلیسی همزمان با هم ارایه گردید. از جمله خدمات ما در این عرصه ارایه پست های مناسب برای منبت 4 محور و 5 محور بوده است که نیاز اساسی در این برحه از صنعت منبت بود.
در کنار طراحی و ساخت ماشین آلات سی ان سی ساخت دستگاه های پرس وکیو م نیز اضافه گردید.
در تمامی این مدت توانستیم در کنار طراحی و تولید این ماشین آلات بر روی صنعت روباتیک و هوشمند سازی ربات ها نیز فعالیت کنیم , که در سال 1395 توانستیم اولین ربات آزمایشی برنامه پذیر خود را راه اندازی نماییم, که تا سال 1396 به یک نسخه از بازوی ربات تکامل یافته هوشمند دست یافتیم. در حال حاضر با همکاری یک شرکت ژاپنی بر روی صنعتی سازی این رباتها فعالیت داریم که به زودی اولین نسخه از این ربات را عرضه خواهیم کرد.